Heitman získal pre Aupark Tower Wolf Theiss

Bratislava, 25. marec 2014
Medzinárodná advokátska kancelária Wolf Theiss, jedna z vedúcich v Strednej a východnej Európe podpísala so spoločnosťou Heitman zmluvu o prenájme v jednej z najvýznamnejších administratívnych budov v Bratislave, Aupark Tower. Príchodom spoločnosti sa obsadenosť budovy priblížila k 100 %.Dosiahnutá dohoda ukazuje, že Heitman začal rok 2014 na Slovensku veľmi pozitívne. Podpis zmluvy s Wolf Theiss pre Aupark Tower napĺňa stratégiu, ktorou je uzavrieť dohody na prenájom voľných priestorov a aktívne udržanie existujúcich nájomníkov. Heitman tvrdo pracuje na uzavretí ďalších dohôd pre celé svoje portfólio a verí, že výsledky čoskoro oznámi.
„Wolf Theiss je viac ako 15 rokov vedúca konzultačná spoločnosť v Bratislave, pomáha v množstve významných prípadov a stále rastie – a to bol čas na zmenu sídla. Hľadali sme vhodnú modernú budovu v centre mesta a vybrali sme Aupark Tower. Budova, ktorá poskytuje to isté, čo zabezpečujeme my pre našich klientov - najvyššiu úroveň služieb," povedal Erik Steger, Managing Partner Wolf Theiss.
"Tešení nás, že sa Wolf Theiss rozhodol pre Aupark Tower. Wolf Theiss je jednou z najuznávanejších advokátskych kancelárií v Strednej a východnej Európe, a ich prítomnosť v Aupark Tower a portfóliu Heitman je pre nás skutočný úspech. Aupark Tower je jednou z najlepších stavieb v Bratislave a v našej ponuke, a to opäť ukazuje na kvalitu našich aktív," povedal Guy Speir, riaditeľ pre leasing Heitman.