BBC 5 a BBC 3 pokračovali v prvom kvartáli 2013 v úspechoch z roka 2012

24. apríl 2013

Lízingové zastúpenie vedúceho globálneho realitného fondu Heitman Real Estate, ktorý vlastní administratívne budovy Bratislava Business Center (BBC) 5, 4, 3, CEOP a Aupark Tower, uzavrel od začiatku roka zmluvy na prenájom kancelárskych priestorov v BBC 5 a 3 v objeme viac ako 4100 m2. Približne 700 m2 tvoria nové nájomné zmluvy a 3400 m2 predstavujú predĺženie zmlúv s existujúcimi lojálnymi nájomníkmi. „Tieto aktíva sú pre Heitman veľmi dôležité. Heitman nadväzuje na úspechy z roku 2012 a pokračuje v budovaní dlhodobých vzťahov s novými nájomníkmi. V roku 2012 sme uskutočnili transakcie na oveľa väčšiu prenajímanú plochu, ako je náš podiel na trhu s nehnuteľnosťami. Aktivity v prvom kvartáli potvrdzujú, že aj v roku 2013 úspešne pokračujeme s novou stratégiou pre BBC 5, 4 a 3,“ hovorí Guy Speir, vedúci predaja pre administratívne priestory Heitman na Slovensku.  

„V BBC 5, 4 a 3 máme stále voľné priestory. Naším cieľom pre tento rok je byť voľbou číslo jedna pre nájomníkov v Bratislave. Verím, že začiatok tohto roka to potvrdzuje,“ dodáva Lucia Tranová, lízingová manažérka projektov BBC 5, 4 a 3.  

Novým nájomníkom BBC 3 je dodávateľ IT riešení Cleverlance, ktorý sa rozhodol pre cenovo výhodné priestory s dobrou polohou v širšom centre Bratislavy. Poradenská spoločnosť Tomura Consulting si prenajala kancelárie v BBC 5, ktoré predstavujú vysoký štandard administratívnych priestorov v hlavnom meste.